Doporučené video

Andy Bechtolsheim a Jayshree Ullal diskutují o Arista Networks a cloud computingu

Specifikace

Technická specifikace řady Arista 7500 

Řada Arista 7500 jsou nejvýkonnější modulární přepínače pro datacentra v odvětví, které jsou dostupné v kompaktní 7RU (4-slotové šasi) a 11RU (8-slotové šasi) a kombinují škálovatelný provoz na L2 a L3 a traffic management s pokročilými funkcemi pro monitoring sítě, precizní časování a síťovou virtualizaci. Tyhle funkce zaručují deterministický síťový výkon pro kritické úkoly datacenter, cloud computingu, pondikové a HPC prostředí.

Výkon systému:

Systémy Arista 7508 a 7504 mohou být plně osazeny až osmi respektive čtyřmi linekartami. 

 
 
 Výkon systému

7508E

7504E

 

Popis

Pravý mistrovský kus inženýrství. Poskytuje nejvyšší hustotu, nejnižší spotřebu a nejrychlejší ethernetový přepínací systém.

Sedm rackových jednotek úžasnosti, optimální formovací faktor pro spoustu středně velkých zapojení. 

Přepínací kapacita

30Tbps

15Tbps
Kapacita linekarty

3.84Tbps 

3.84Tbps  
10GbE rozhraní 

1152 

 576
40GbE rozhraní

 288

 144
100GbE rozhraní

96 

 48
Míra přenosu 

14.4Bpps 

7.2Bpps 
Celkový buffer 

 144GB

72GB 
Rackových jednotek

 11

 7
Nominální spotřeba

 5050W

2490W 

 

Porovnání linekaret:

Linekarty u série 7500E poskytují možnost rychlosti a volby hustoty adresující 1Gb, 10Gb, 40Gb a 100Gb ethernetové požadavky s konzistentním výčtem funkcí. Každý modul poskytuje latenci nižší než 4 mikrosekundy a je navržewn pro optimální efektivitu spotřeby el. energie.

 
 
 Porovnání linekaret
7500E-36Q 7500E-12CM 7500E-72S 7500E-48S
Porty

36 QSFP+

12 MPO

48SFP+ 2 MPO

48 SFP+

10GbE rozhraní

144 (QSFP+)

144 (MPO)

72 (48 SFP+ / MPO)

48 SFP+

40GbE rozhraní

36

36

6

-

100GbE rozhraní

-

12

2

-

Port Buffer

18GB 

 18Gb

 9GB

 9GB

Nominální spotřeba

 450W

450W 

212W 

 197W

Míra přenosu

1.8Bpps 

 1.8Bpps

900Mpps 

720Mpps 

 

Funkce linekaret:

Každá linekarta série 7500E poskytuje konzistentní set funkcí podporujících L2 a L3 datacentra s  předvídatelným a lineárním škálováním.

  7500E Linekarty
Latence 4usec
Velikost Mac tabulky  256K
Max Host Route Prefixů 128K
Max IPv4 Route Prefixů 64K
Max IPv6 Route Prefixů 12K+
Max Multicast Skupin 64K
Max Egress Forwarding Entries / Forwarding Engine 30K
Max LAG Skupin up to 1K
Max LAG Členů up to 32 member ports (initially)
Max ECMP Fanoutů 32-way (64-way)
Max ACL Vstupů 12,000 per port group (6 groups)
Bufferů na 10GbE Port 125MB

 

 

© Copyright 2012 PRO-ZETA a.s. Praha
    všechna práva vyhrazena.
Navštivte nás také na: Facebook Twitter Google Plus LinkedIn
Sitemap